Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 82 m² 400 Euro (21 Dhjetori)

 • 400€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 82 m² 400 Euro (21 Dhjetori)

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 82 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 82 m2. Apartamenti ka organizim të mirë dhe përbëhet nga salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Apartament 1+1, 21 Dhjetori, Tiranë

ID: 35322

 • Address 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate