Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 250 Euro (Shkolla e Baletit)

 • 250€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 70 m² 250 Euro (Shkolla e Baletit)

, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 70 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 70 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, është i mobiluar dhe përbëhet nga salloni me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-rruga-rruga-petro-nini-luarasi-tirane/

ID: 36606

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate