Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 51 m² 300 Euro (Vasil Shanto)

 • 300€
, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera apartament 1+1+BLK Kati 2, 51 m² 300 Euro (Vasil Shanto)

, Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 300€

Details

 • Price: 300€
 • Size: 51 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0686265588

Features

Description

Jepet me qera apartament 1+1 te Vasil Shanto. Apartamenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 51 m2. Apartamenti ka organizim të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes bashkë me ambjentin e gatimit, një dhomë gjumi një tualet dhe një ballkon. Apartamenti është i përshtatshëm dhe për biznes. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-apartament-11-vasil-shanto-tirane/

ID:35561

 • Address Vasil Shanto, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate