Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 126 m² 2.700 Euro (ETC)

 • 2.700€
, ETC
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 9, 126 m² 2.700 Euro (ETC)

, ETC
 • 2.700€

Details

 • Price: 2.700€
 • Size: 126 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 9
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon Pali II ne Tirane.

Pozicionohet brenda nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Me siperfaqe te brendshme prej 126 m2 organizohet ne 2 ambiente zyre sebashku me nje tualet brenda.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, 3 ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe recepsion.

Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, noteri, zyre kontabiliteti, fondacione, organizata etj.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit rrugen e Elbasanit etj.

Cmimi :2.700 Euro/Muaj.

Ne cmim perfshihet tarifa e mujore e qirase dhe tarifa mujore e manaxhimit.

 • Address ETC
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania