Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 8, 145 m² 500 Euro (Bulevardi Zhan D’Ark)

 • 500€
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 145 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 8
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera ambjent për zyra pranë Ministrisë së Jashtme. Ambjenti ndodhet në katin e tetë të një pallati me ashensor dhe ka sipërfaqe 145 m2. Ambjenti është bosh, ka dy tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Bulevardi Zhan D’Ark, Tiranë

ID: 40187

 • Address Bulevardi Zhan d'Ark, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tirana, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate