Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 1.000 m² 12.000 (Qender)

 • 12.000€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 6, 1.000 m² 12.000 (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 12.000€

Details

 • Price: 12.000€
 • Size: 1000 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në qendër. Ambjenti ndodhet në katin e gjashtë me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 1000 m2. Ambjenti është open space, i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ka gjashtë tualete, hyrje e dedikuar dhe shumë i përshtatshëm për biznes. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 34075

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate