Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 5, 60 m² 450 Euro (Qender)

 • 450€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 5, 60 m² 450 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e pestë të një pallati të ri me ashensor dhe ka sipërfaqe 60 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ka dy dhoma, një tualet dhe një ballkon. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 34054

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate