Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 375 m² 5.200 Euro (Qender)

 • 5.200€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 375 m² 5.200 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 5.200€

Details

 • Price: 5.200€
 • Size: 375 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin tretë të një pallati me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 375 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft favorshëm dhe përbëhet nga nëntë ambjente të brendshme, tre tualete dhe dy ballkone. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 33831

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate