Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 250 m² 1.250 Euro (Qender)

 • 1.250€
, Qender
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 250 m² 1.250 Euro (Qender)

, Qender
 • 1.250€

Details

 • Price: 1.250€
 • Size: 250 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0698834777

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin tretë të një pallati me dy ashensore dhe ka 150 m2 sipërfaqe të brendshme plus 100 m2 verandë. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, ndodhet buzë rruge dhe është i pajisur me kamera sigurie. Pjesa e brendshme perbehet një korridor, katër ambjente per zyra te cilat mund te rindahen sipas deshires dhe dy tualete. Ka te instaluar sistem qendror ngrohja/ftohje e cila realizohet me ciller DAIKIN me njesi fryrese ne cdo hapesise, ne total 5 fryres. Ofrohet mundesi parkimi ne katet e nendheshme te Godines. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 34347

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate