Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 130 m² 1.300 Euro (Blloku)

 • 1.300€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 130 m² 1.300 Euro (Blloku)

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.300€

Details

 • Price: 1.300€
 • Size: 130 m²
 • Rooms: 4
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambient biznesi në rrugën Ibrahim Rugova në Bllok. Ambienti ndodhet në katin e tretë dhe ka një sipërfaqe totale prej 130 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Ambjenti është i organizuar mjaft mirë, disponon një ballkon të bollshëm dhe një tualet. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-blloku-tirane/

ID: 30704

 • Address Blloku, Tirana, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate