Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 128 m² 900 Euro (Blloku)

 • 900€
5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 3, 128 m² 900 Euro (Blloku)

5 Blloku, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 900€

Details

 • Price: 900€
 • Size: 128 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera apartament 2+1 për zyra te Rruga Pjetër Bogdani në Bllok. Apartamenti ndodhet në katin e tretë dhe ka sipërfaqe 128 m2. Apartamenti ka orientim juglindje dhe është shumë i përshtatshëm për zyra. Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni.

Qera, Ambjent, Blloku, Tiranë

ID: 34503

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate