Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 700 m² 8.400 Euro (Stacioni Trenit)

 • 8.400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 700 m² 8.400 Euro (Stacioni Trenit)

9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Stacioni i Trenit, Rruga Asim Vokshi, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 8.400€

Details

 • Price: 8.400€
 • Size: 700 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Stacioni i Trenit. Ambjenti ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri dhe ka një sipërfaqe prej 700 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent Biznesi, Stacioni i Trenit, Tiranë

ID: 33077

 • Address Stacioni i Trenit
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate