Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 60 m² 400 Euro (Galeria)

 • 400€
, Qender
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 60 m² 400 Euro (Galeria)

, Qender
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 60 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0696510000

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në qendër te Galeria. Ambjenti ndodhet në katin e dytë dhe ka sipërfaqe 60 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-galeria-tirane/

ID: 34072

 • Address Qender
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate