Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 570 m² 8.600 Euro (Blloku)

 • 8.600€
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
qera
, Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • 8.600€

Details

 • Price: 8.600€
 • Size: 570 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 4
 • Type: zyre
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0697534884

Features

Description

Të dhëna mbi ambientin :

 • 570 m2
 • Kati 2
 • 6 Tualete

Cilësime të tjera:
Ambienti është open space dhe është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si prsh: zyra marketingu, laborator, call center etj. Në çmim nuk përfshihen taksat.
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…llok-tirane-2/

ID: 49167

 • Address Blloku, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1019, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra