Tirane, jap me qera ambjent, Kati 14, 388 m² 2.600 Euro (Qender)

 • 2.600€
9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent, Kati 14, 388 m² 2.600 Euro (Qender)

9 Qender, Qendër, Rruga Urani Pano, Qendra, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.600€

Details

 • Price: 2.600€
 • Size: 388 m²
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 14
 • Mob / Tel: 0686341364

Features

Description

Jepet me qera ambjent për zyra në Qendër plus një post parkimi. Ambjenti ndodhet në katin 14-të të një pallati të ri me dy ashensore dhe ka sipërfaqe 181 m2 plus 207 m2 verandë. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, orientim që ka është jug-lindje-veri dhe përbëhet nga katër ambjente të brendshme dhe tre tualete. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent, Qendër, Tiranë

ID: 33793

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate