Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 820 Euro (Rruga Bardhyl)

 • 820€
, Rruga Bardhyl
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 86 m² 820 Euro (Rruga Bardhyl)

, Rruga Bardhyl
 • 820€

Details

 • Price: 820€
 • Size: 86 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0694030502

Description

Jepet me qera ambient biznesi ne rrugen Bardhyl ,Sip 86m2 me 1 tualet brenda.

Ndodhet ne rrugen kryesore ne nje zone te mire dhe shume te frekuentuar.

Sistemi elektrik dhe hidraulik eshte i rinovuar kohet e fundit.

Ambienti mund te perdoret per investime te ndryshme biznesi, jepet bosh.

Cmimi:820 Eur/muaj

 • Address Rruga Bardhyl
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
 • Euro Estate Albania