Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 200 m² 2.500 Euro (Myslym Shyri)

 • 2.500€
7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 200 m² 2.500 Euro (Myslym Shyri)

7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise, Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 200 m²
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Myslym Shyri. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka sipërfaqe 200 m2. Ambjenti është i pozicionuar në një lokacion mjaft favorshëm dhe ka dy tualete . Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent Biznesi, Myslym Shyri, Tiranë

ID: 33927

 • Address Myslym Shyri, Rruga Vangjush Furxhi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Myslym Shyri / Drejtoria Policise

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate