Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 232 m² 800 Euro (Kopshti Botanik)

 • 800€
,
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 232 m² 800 Euro (Kopshti Botanik)

,
 • 800€

Details

 • Price: 800€
 • Size: 232 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Kopshti Botanik. Ambjenti ndodhet në katin e parë , ka sipërfaqe totale prej 232 m2 dhe 4 m i lartë. Lokacioni shumë i mirë dhe fasada e xhamit i japin pronës mundësi të shumta shfrytëzimi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-kopshti-botanik-tirane/

ID: 32026

Address

 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate