Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 220 m² 2.500 Euro (Rruga 5 Maji)

 • 2.500€
8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 220 m² 2.500 Euro (Rruga 5 Maji)

8 Concord Center / 5 Maji, Rruga 5 Maji, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 2.500€

Details

 • Price: 2.500€
 • Size: 220 m²
 • Rooms: 7
 • Bathrooms: 3
 • Type: ambjent biznesi, Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga 5 Maji. Ambjenti ndodhet buzë rrugës në katin e parë të një godine dykatëshe dhe ka një sipërfaqe totale prej 220 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm, përbëhet nga gjashtë dhoma, tre tualete, hapësirë recepsioni, totalisht e investuar dhe e përshtatshme për lloj të ndryshme biznesi .Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent Biznesi, Rruga 5 Maji, Tiranë

ID: 33147

 • Address Rruga 5 Maji
 • City Tirane
 • Area 8 Concord Center / 5 Maji

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate