Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 168 m² 1.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

  • 1.000€
, Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 168 m² 1.000 Euro (Autostrada Tirane-Durres)

, Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • 1.000€

Details

  • Price: 1.000€
  • Size: 168 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0686265588

Description

Jepet me qera ambjent biznesi pranë Autostradës në rrugë dytësore. Ambjenti ndodhet në katin e parë, me fasadë xhami dhe ka sipërfaqe 168 m2. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-autostrada-tirane-durres-tirane/

ID: 40658

  • Address Autostrada "Tiranë - Durrës", Kashar, Vorë, Bashkia Vorë, Tirana County, Central Albania, 1032, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate