Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 120 m² 600 Euro (Qender)

 • 600€
9 Qender, Qender
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 1, 120 m² 600 Euro (Qender)

9 Qender, Qender
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 120 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: 0697534884

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe ka një sipërfaqe prej 120 m2. Ambjenti është i restauruar, ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent Biznesi, Qendër, Tiranë

ID: 36115

 • Address Qender
 • City Tirane
 • Area 9 Qender

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate