Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 230 m² 1.500 Euro (Bulevardi Zogu I)

  • 1.500€
, Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera
, Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • 1.500€

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 230 m²
  • Bathrooms: 3
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Bulevardi Zogu I. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka sipërfaqe totale 230 m2. Ambjenti është open space, ka tre tualete, hyrje e dedikuar dhe shumë i përshtatshëm për biznes. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-bulevardi-zogu-i-tirane/

ID: 34156

  • Address Mbreti Zogu i Parë, Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate