Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 170 m² 1.500 Euro (Rruga Faik Konica)

 • 1.500€
, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 170 m² 1.500 Euro (Rruga Faik Konica)

, Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 1.500€

Details

 • Price: 1.500€
 • Size: 170 m²
 • Room: 1
 • Bathrooms: 2
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0696839432

Description

Jepet me qera ambjent biznesi te Rruga Faik Konica. Ambjenti ndodhet në katin zero dhe ka një sipërfaqe prej 170 m2. Ambjenti ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-rruga-faik-konica-tirane/

ID:33409

 • Address Rruga Faik Konica, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate