Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 155 m² 550 Euro (Brryli)

  • 550€
, Brryli
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 155 m² 550 Euro (Brryli)

, Brryli
  • 550€

Details

  • Price: 550€
  • Size: 155 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Jepet me qira ambient komercial, ne katin 0 te nje objekti te ri 8 katesh, ne zonen e Brrylit.

Ambienti disponon nje siperfaqe totale 155 m2.

Mund te shfrytezohet per biznese dhe aktivitete te ndryshme si : lokal, klinike, ushqimore etj.

Cmimi: 550 Euro/Muaj.

  • Address Brryli
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania