Tirane, jap me qera ambjent biznesi 80 m² 2.300 Euro (Qender)

  • 2.300€
, Qender
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 80 m² 2.300 Euro (Qender)

, Qender
  • 2.300€

Details

  • Price: 2.300€
  • Size: 80 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0699599753

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në qendër pranë plazës. Ambjenti ndodhet buzë rruge dhe ka sipërfaqe 80 m2 është me fasadë xhami dhe mund të përdoret për çfarëdolloj biznesi. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-qender-tirane-3/

ID: 35551

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate