Tirane, jap me qera ambjent biznesi 516 m² 1300 EURO (Fresku)

 • 0
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
qera
3 Fresku / Linze / Dajt, Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • 0

Details

 • Price: 0
 • Size: 516 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: 0686341364

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në Fresk. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 516 m2 dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

Qera, Ambjent Biznesi, Fresku, Tiranë

ID: 39592

 • Address Fresku, Dajt, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Fresku / Linze / Dajt

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
 • Urban Real Estate