Tirane, jap me qera ambjent biznesi 150 m² 1.800 Euro (21 dhjetori)

  • 1.800€
, 21 dhjetori
qera

Tirane, jap me qera ambjent biznesi 150 m² 1.800 Euro (21 dhjetori)

, 21 dhjetori
  • 1.800€

Details

  • Price: 1.800€
  • Size: 150 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0694030502

Description

Zyra me qira 3+1+2wc+2bllk te 21 Dhjetori,buze rruges kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe totale 150m².

Eshte i organizuar ne 3 dhoma, kuzhine, korridor, 2 ballkone dhe 2 tualete.

Orientim jug-perendim.

Cmim :1.800 Euro/Muaj.

  • Address 21 dhjetori
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Euro Estate Albania

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Euro Estate Albania
  • Euro Estate Albania