Tirane, jap me qera ambjent biznesi 123 m² 1.500 Euro (Qender

  • 1.500€
, Qender

Details

  • Price: 1.500€
  • Size: 123 m²
  • Type: ambjent biznesi
  • Status: qera
  • Mob / Tel: 0695777733

Features

Description

Jepet me qera ambjent biznesi në Qendër. Ambjenti ka një sipërfaqe prej 123.5 m2 dhe ofron një mundësi të mirë investimi pasi është i pozicionuar në një lokacion mjaft të favorshëm dhe mund të shfrytëzohet për biznese të ndryshme. Ambjenti është i investuar, i shtruar me parket dhe ka fasadë xhami. Për informacione më të detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

https://urbanrealestate.al/estate_property/qera-ambjent-biznesi-qender-tirane-5/

ID: 37949

  • Address Qender
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Urban Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Urban Real Estate
  • Urban Real Estate