Tirane, jap me qera 2+1+BLK Kati 2, 100 m² 430 Euro (Astir)

 • 430€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • 430€

Details

 • Price: 430€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: 0683642920

Description

Të dhëna mbi apartamentin :

 • Ambient Ndenjie + Ambient Gatimi
 • 2 Dhoma Gjumi
 • Tualet
 • Ballkon
 • Kati 2
 • Ashensor
 • 100 m2
 • Post Parkimi

Cilësime të tjera:
Apartamenti është pjesërisht i mobiluar dhe është i pozicionuar në një kompleks rezidencial. Në cmim përfshihet edhe posti i parkimit
Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !

https://urbanrealestate.al/estate_pr…-astir-tirane/

ID: 50448

 • Address Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • City Tirane
 • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
urbanrealestate_ultra

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
urbanrealestate_ultra
 • urbanrealestate_ultra