TEK ZOGU I ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion2548

 • 450€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
qera
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ZOGU I ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion2548

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Zogu i Zi, jepet apartament 1+1 me qira i mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe 65 m2 dhe eshte totalisht i sapoinvestuar. Organizohet ne nje korridor shperndares, ambient ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi, ballkonin dhe nje tualet. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ri te ndodhur buze rruge. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni: 0692033500!

https://billionrealty.al/property/8210/tek-zogu-i-zi-apartament-1-1-me-qira-billion2548.html

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate