TEK ZOGU I ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA! ID: Billion2440

 • 400€
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
qera
9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi, Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 65 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ZOGU I ZI APARTAMENT 1+1 ME QIRA!
ID: Billion2440

Ne nje nga zonat me te preferuara per banim te Zogu i Zi, prane Harry Fultz, jepet apartament 1+1 me qira. Apartamenti ka siperfaqe 63 m2 dhe eshte totalisht i sapo investuar. Organizohet ne nje korridor shperndares, ambient ndenje dhe kuzhine, 1 dhome gjumi dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues , te mirembajtur, te ndodhur buze rruge. Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha fasilitetet dhe sherbimet per nje jetese mjaft komode. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni. 0692033500

https://billionrealty.al/property/7725/tek-zogu-i-zi-apartament-1-1-me-qira-billion2440.html

 • Address Harry Fultz, Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Stacioni Trenit / Zogu i Zi

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate