TEK ZOGU I ZI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion1128

 • 500€
, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK ZOGU I ZI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA! ID: Billion1128

, Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 108 m²
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK ZOGU I ZI, AMBIENT KOMERCIAL PER QIRA!
ID: Billion1128

Zogu i Zi eshte nje nga zonat me te preferuara per zhvillimin e biznesit dhe jeteses. Zona ofron nje sere sherbimesh si transport urban, supermarkete, dyqane etj. Zona eshte nje pike shume e mire referimi dhe gjithashtu nje nder akset me nje levizje te larte. Ne kete zone ofrojme nje ambient komercial me qira. Ambienti ka nje siperfaqe 108 m2 dhe eshte i organizuar ne nje hapsire open space dhe nje tualet. Ambienti ka nje lartesi 2.7 m dhe ka nje fasade te hapur 8 m. Ambienti ka perpara dhe 2 hapsira qe mund te shfrytezohen per parkim. Ambienti nuk eshte ne buze rrugeve kryesore por ka vizibilitet nga rruga kryesore. Ambienti eshte i pershtatshem per magazina, dyqane, estetik, market etj. Apartamenti ka cmimin 500€ neto. Per me shume infromacione ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/3525/tek-zogu-i-zi-ambient-komercial-per-qira-billion1128.html

 • Address Zogu i Zi, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate