Tek Xhamlliku shitet apartament 2+1+ballkon

 • 108.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

Tek Xhamlliku shitet apartament 2+1+ballkon

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 108.000€

Details

 • Price: 108.000€
 • Size: 108 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: 0695662209

Description

Ne shitje apartament me tipologji 2+1
I pozicionuar tek Xhamlliku, rruga Telo Ndini
Ka çmim 1000€/m2 si dhe ofrohet mundësohet shkëmbimi me makinë apo apartament në bregdet plus diferencën
Ka sipërfaqe totale 108 m2 dhe ndodhet ne katin e 4.

Është i organizuar në:
sallon
2 dhoma gjumi
2 tualete
1 ballkon

Për më shumë informacione mos hezitoni të kontaktoni në numrin: 069 56 62 209

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Home Deal

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Home Deal
 • Home Deal