TEK XHAMLLIKU, GARAZHDE NE SHITJE! ID: Billion758

 • 13.000€
3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK XHAMLLIKU, GARAZHDE NE SHITJE! ID: Billion758

3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma, Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 13.000€

Details

 • Price: 13.000€
 • Size: 180 m²
 • Type: garazh
 • Status: shitje
 • Kati: -1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK XHAMLLIKU, GARAZHDE NE SHITJE!
ID: Billion758
Ne Xhamllik 12 garazhde ne shitje. Ndodhen ne katin -1 ne nje pallat te ri, tek shkolla Niket Dardani dhe ofrohen secili me cmim 13.000 euro. Mundesi shume e mire investimi.Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2592/tek-xhamlliku-garazhde-ne-shitje-billion758.html

 • Address Xhamlliku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 3 Xhamlliku / Oxhaku / Profarma

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate