TEK TURQUOISE MARINA, VILE NE SHITJE ME CMIM KLERINGU! ID: Billion2382

 • 200.000€
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
shitje
, Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • 200.000€

Details

 • Price: 200.000€
 • Size: 110 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Vile
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK TURQUOISE MARINA, VILE NE SHITJE ME CMIM KLERINGU!
ID: Billion2382

Kompleksi Torquoise Marine eshte nje nga kompkekset me te reja dhe te vecanta qe po zhvillohet ne zonen e Gjirit te Lalezit. Me nje afersi me Tiranen prej 40km; 35km larg nga aeroporti Nene Tereza dhe 23km nga Porti i Durresit, me nje stil te vecante dhe komod. Facilitetet janë: Plazh privat i garantuar; Port ankorimi për mjetet lundruese; Parkim i dedikuar për çdo vilë, edhe për vizitorët; Parkim dhe korsi biçikletash; Ambiente sportive – tenis, basketboll, volejboll, futboll. Vila në rezidencë do te jete me sipërfaqe totale 109.83 m2, e organizuar me 2 dhoma gjumi, 1 ambient ndenjeje-ngrënieje, 2 tualete dhe oborr me siperfaqe 90.34m2. Ky opsion ofrohet me cmim kleringu. Per me shume info na kontaktoni +355692033500!

https://billionrealty.al/property/7221/tek-turquoise-marina-vile-ne-shitje-me-cmim-kleringu-billion2382.html

 • Address Gjiri i Lalzit, Fushë Draç, 2016, Albania
 • City Gjiri Lalezit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate