TEK TIRANA RIVER SIDE RESIDENCE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME PER SHITJE! ID: Billion2369

  • 1€
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
shitje
6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko, Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
  • 1€

Details

  • Price: 1€
  • Type: Apartament
  • Status: shitje
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK TIRANA RIVER SIDE RESIDENCE APARTAMENTE TE TIPOLOGJIVE TE NDRYSHME PER SHITJE!
ID: Billion2369

Tirana do të ketë një lagje të re moderne në zonën e njohur si Bregu i Lanès. Zona do të jetë tërësisht e gjelbër, dhe interneti do të jetë 5G. Në këtë zonë do të jenë të gjitha objektet që u duhen njerëzve, të gjitha zyrat publike, shkollat, xhamia apo kisha, spitali dhe njerëzit nuk do të përdorin makina. Lagjja e re do të strehojë 11 000 qytetarë, ose 3175 familje. Do të mbillen po aq pemë për familje, 3175 pemë. Gjithashtu për çdo familje do të jetë një vend parkimi i dedikuar për makina, edhe pse të gjithë njerëzit do të inkurajohen që të mos i përdorin ato brenda lagjes. Do të ketë 3 qendra tregtare, të cilat do të shërbejnë edhe për zyra private apo publike. Tirana River Side Residence! Një nga rezidencat më të reja të banimit, tek Unaza e Re, midis Rrugës së Kavajës dhe Teodor Keko. Ofrojme apartamente te tipologjive te ndryshme, si dhe njesi biznesi. Per me shume informacione ne kontaktoni ne numrin : +355692033500

https://billionrealty.al/property/7181/tek-tirana-river-side-residence-apartamente-te-tipologjive-te-ndryshme-per-shitje-billion2369.html

  • Address Rruga e Kavajës, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1003, Albania
  • City Tirane
  • Area 6 Astir / Unaza e re / Teodor Keko

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate