TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK MAGAZINE 900M2 PER QIRA! ID: Billion2461

  • 4.500€
, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
qera
, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • 4.500€

Details

  • Price: 4.500€
  • Size: 900 m²
  • Type: magazine
  • Status: qera
  • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK TIRANA INDUSTRIAL PARK MAGAZINE 900M2 PER QIRA!
ID: Billion2461

Tirana INDUSTRIAL PARK është një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij në Shqipëri, i cili ndërthur konceptin e parkut logjistik me administrimin e biznesit, duke formuar një “Park industrial”.Parku industrial është projekti i parë në Shqipëri që ofron jo thjesht ambiente industriale dhe magazinuese të cilësisë së lartë, por dhe një gamë të plotë të shërbimeve logjistike, duke përfshirë këtu edhe shërbime te tjera për profile biznesesh nga më të ndryshmet. Ambienti që ofrojmë me qera është me siperfaqe 900m2. I ndodhur pranë Mbikalimit të Rinasit, vetëm 11 km nga Tirana dhe 27 km nga Durrësi, “TIRANA INDUSTRIAL PARK” është një pikë kyçe për biznesin. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/7923/tek-tirana-industrial-park-magazine-900m2-per-qira-billion2461.html

  • Address Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
  • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
  • Billion Real Estate