TEK STADIUMI DINAMO APARTAMENT 1+1 PER QIRA! ID: Billion2555

 • 530€
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
qera
, Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • 530€

Details

 • Price: 530€
 • Size: 60 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 1
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK STADIUMI DINAMO APARTAMENT 1+1 PER QIRA!
ID: Billion2555

Në një nga zonat më të preferuara të banimit në Tiranë, tek Stadiumi Dinamo, ju ofrojmë me qira një apartament 1+1. Me një pozicion në një zonë elitare, afer Bllokut, është një nga zonat më të preferuara. Tipologjia e apartamentit eshte 1+1 dhe organizohet nga nje korridor shperndares, sallon ndenjeje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar ne menyre cilesore. Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re me 5 shkalle ngritur, te nje pallati egzistues 6 katesh. Ne cmim perfshihet: Wifi i paguar per 5 muaj 100mg/bite shpejtesi; carcafe, tenxhere/tigane/pjata, peshqire te gjitha te reja, kondicioner ne cdo dhome, larese dhe tharese rrobash. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar, i investuar deri ne daje ne menyre cilesore me te gjitha elektroshtepiaket dhe pajisjet e nevojshme . Apartamenti ka orientim optimal gje qe e ben te jete i ndricuar nga dielli gjate gjithe dites. Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni në +355692033500.

https://billionrealty.al/property/8225/tek-stadiumi-dinamo-apartament-1-1-per-qira-billion2555.html

 • Address Stadiumi Dinamo, Rruga Sulejman Delvina, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate