TEK SPITALI AMERIKAN 2 APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion1363

 • 400€
8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK SPITALI AMERIKAN 2 APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion1363

8 Selvia / Rr. e Dibres, Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 400€

Details

 • Price: 400€
 • Size: 94 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK SPITALI AMERIKAN 2 APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !
ID: Billion1363

Ofrojme apartament 2+1+2 per qira tek spitali Amerikan 2 . Ne nje nga zonat me te preferuara per banim apo zhvillim te aktiviteteve tregtare , ekonomike , politike dhe sociale . Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te perfunduar ne vitin 2021 , te mire-administruar , me ashensor , eshte i pozicionuar ne katin e peste banim . Apartamenti ka siperfaqe 94 m2 dhe eshte i organizuar ne nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve , ne nje sallon te bollshem bashke me kuzhinen , dy dhoma gjumi ,dy tualete dhe nje ballkon . Apartamenti ka nje hapesire te bollshme per te banuar dhe ka nje ndricim optimal . Arredimi behet sipas kerkeses se klientit , eshte i pabanuar me pare . Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500

https://billionrealty.al/property/4144/tek-spitali-amerikan-2-apartament-2-1-2-per-qira-billion1363.html

 • Address Rruga e Dibrës, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 8 Selvia / Rr. e Dibres

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate