TEK SHKOLLA E KUQE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion622

 • 104.000€
2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Novi Pazar, City of Novi Pazar, Raska Administrative District, Central Serbia, 36300, Serbia
shitje

TEK SHKOLLA E KUQE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE! ID: Billion622

2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada, Novi Pazar, City of Novi Pazar, Raska Administrative District, Central Serbia, 36300, Serbia
 • 104.000€

Details

 • Price: 104.000€
 • Size: 75 m²
 • Rooms: 2
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 4
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK SHKOLLA E KUQE, APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!
ID: Billion622
Tek Shkolla e Kuqe jepet apartament per shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe 74.6 m2 dhe eshte i organizuar ne nje kuzhine dhe sallone te bashkuar qe ka dalje ne ballkon, nje dhome gjumi gjithashtu me nje ballkon dhe nje tualete. Apartament ndodhet ne nje zone qe mundeson te gjitha fasilitetet per nje jetes sa me komode. Godina eshte ende ne ndertime dhe mbarone se shpejti. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/2047/tek-shkolla-e-kuqe-apartament-1-1-per-shitje-billion622.html

 • Address Novi Pazar, City of Novi Pazar, Raska Administrative District, Central Serbia, 36300, Serbia
 • City Tirane
 • Area 2 Pazari i ri / 9-katshet / Barrikada

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate