TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion646

 • 84.500€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE! ID: Billion646

2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 84.500€

Details

 • Price: 84.500€
 • Size: 72 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 5

Description

TEK SHKOLLA E BALETIT APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion646
Shitet apartament 2+1 te Shkolla e Baletit. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 edhe te fundit te nja pallati ekzistues totalisht te restauruar. Ka nje siperfaqe prej 71.5 m2. Punime te ribera nga fillimi dhe cilesore. Organizohet ne hyrjen kryesore ne korridorin i cili ben shperndarjen ne dhomat matrimoniale,sallonin e ndenjes, pjesa e gatimit e cila eshte e ndare nga pjesa tjeter edhe tualetin.E shtruar e gjitha me parket rifinitura te reja.Mobilimi i ri gjithashtu.Shitet totalisht i mobiluar si ne foto.Ka nje vendodhje shume te mire ku te ofrohen te gjitha facilitet per nje jetese sa me komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2105/tek-shkolla-e-baletit-apartament-2-1-per-shitje-billion646.html

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate