TEK SHKOLLA BALETIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA! ID: Billion2344

 • 450€
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit, Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 80 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK SHKOLLA BALETIT APARTAMENT 2+1 PER QIRA!
ID: Billion2344

Tek Shkolla e Baletit, ju ofrojme me qira apartament 2+1. Një nga rrugët kyçe të kryeqytetit me një rrjet të mirëfilltë institucionesh publike dhe private si shkolla, qendra tregtare, shërbime publike dhe private, ofrojmë apartament me qira. Zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Apartamenti qe ofrojme me qira ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri, te mireadministruar. Tipologjia e apartamentit eshte 2+1 dhe organizohet nga nje korridor shperndares, sallon ndenjeje me kuzhine te vecuar me dalje ne ballkon, dy dhome gjumi dhe nje 1 tualet. Apartamenti eshte i pajisur me te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti ka orientim jug-perendim, i cili sjell drite natyrale gjate gjithe kohes. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/7099/tek-shkolla-baletit-apartament-2-1-per-qira-billion2344.html

 • Address Shkolla Kombëtare Koreografike, Rruga Petro Nini Luarasi, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane
 • Area 2 Rr. e Elbasanit / Shkolla Baletit

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate