TEK SHESHI WILSON, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion641

 • 145.000€
5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK SHESHI WILSON, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE ! ID: Billion641

5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 145.000€

Details

 • Price: 145.000€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: shitje
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK SHESHI WILSON, APARTAMENT 2+1 PER SHITJE !
ID: Billion641
Shitet apartamenti i ndodhur ne nje zone shume te kerkuar , tek Sheshi Wilson. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 ne nje pallat te ri te miradministruar dhe te mirmbajtur . Eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, nje sallon dhe nje tualet. Ka nje siperfaqe totale prej 90m2. Apartamenti eshte me orientim nga perendimi dhe me nje organizim dhe planimetri te rregullt. Apartamenti eshte i pabanuar me perpara , pasi eshte shfrytezuar vetem si zyre, nderkohe eshte i dhene me qira. Zona ne te cilen ndodhet , ofron te gjitha facilitetet per nje jete komode dhe te qete. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni, 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/2086/tek-sheshi-wilson-apartament-2-1-per-shitje-billion641.html

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Stadiumi Dinamo / Sheshi Willson

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate