TEK SHESHI WILLSON, DYQAN PER SHITJE ID: Billion585

 • 90.000€
5 Blloku, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
shitje

TEK SHESHI WILLSON, DYQAN PER SHITJE ID: Billion585

5 Blloku, Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 90.000€

Details

 • Price: 90.000€
 • Size: 32 m²
 • Room: 1
 • Bathroom: 1
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: shitje
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK SHESHI WILLSON, DYQAN PER SHITJE
ID: Billion585
Tek Sheshi Willson jepet dyqan per shitje. Dyqani ka nje siperfaqe prej 31 m2. Dyqani ndodhet ne vijen e dyte te pallateve dhe ndodhet ne nje zone goxha te populluar. Ka nje orjentim veri lindor. Dyqani eshte i perber nga 1 dhome kryesore 1 dhome pune dhe 1 tualete. Siguron dokumentacion te rregullt. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni 0692033500
https://billionrealty.al/property/1968/tek-sheshi-willson-dyqan-per-shitje-billion585.html

 • Address Sheshi Willson, Ish Merkata, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Blloku

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate