Tek Shallvaret jepet me qera Apartament 2+1

 • 500€
, Shallvaret
qera

Tek Shallvaret jepet me qera Apartament 2+1

, Shallvaret
 • 500€

Details

 • Price: 500€
 • Size: 74 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 5
 • Mob / Tel: 0692033500

Description

Tek Shallvaret jepet me qira apartament 2+1.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri te mireadministruar.
Organizohet ne 1 sallon ,1 kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualete dhe nje ballkon.
Apartamenti ka orientim jug-lindje, pozicionohet ne nje zone nga zonat me te kerkuara dhe frekuentuara te Tiranes.
Per nje vizite ose informacion me te detajuar kontaktoni ne numrin 0692033500!

 • Address Shallvaret
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate