TEK RTSH, JEPET APARTAMENT ME QIRA! ID: Billion2908

 • 1.000€
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
qera
, Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • 1.000€

Details

 • Price: 1.000€
 • Size: 133 m²
 • Rooms: 4
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RTSH, JEPET APARTAMENT ME QIRA!

Tek nje nga zonat me te preferuara per banim ne Tirane, ofrojme apartament 3+1+2 per qira. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor Dhe ka siperfaqe 133m2. Eshte i organizuar sallonin se bashku me kuzhinen qe kane edhe dalje ne ballkon; tre dhomat e gjumit dhe dy tualete. Ofrohet e mobiluar si ne foto Per me shume informacion ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500!

https://billionrealty.al/property/9482/tek-rtsh-jepet-apartament-me-qira-billion2908.html

 • Address Rruga e Elbasanit, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • City Tirane

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate