TEK RRUGA JORDAN MISJA APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion620

 • 250€
9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA JORDAN MISJA APARTAMENT 2+1 ME QIRA! ID: Billion620

9 Don Bosko / Jordan Misja, Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 250€

Details

 • Price: 250€
 • Size: 95 m²
 • Rooms: 3
 • Bathroom: 1
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 2
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA JORDAN MISJA APARTAMENT 2+1 ME QIRA!
ID: Billion620
Jepet apartament me qera tek Rruga Jordan Misja. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje vile 3 kateshe me nje siperfaqe prej 95m2 dhe organizohet ne nje sallon se bashku me kuzhinen , 2 dhoma gjumi dhe 1 tualet . Ka nje mobilim bashkekohor dhe ndodhet ne nje zone e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese shume komode. Disponon dokumentacion te plote hipotekor.Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2043/tek-rruga-jordan-misja-apartament-2-1-me-qira-billion620.html

 • Address Jordan Misja, Rruga Filip Jano, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Don Bosko / Jordan Misja

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate