TEK RRUGA FORTUZI,DYQAN ME QIRA ID: Billion633

 • 200€
9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA FORTUZI,DYQAN ME QIRA ID: Billion633

9 Rr. Fortuzi / Mine Peza, Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 200€

Details

 • Price: 200€
 • Size: 28 m²
 • Type: ambjent biznesi
 • Status: qera
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA FORTUZI,DYQAN ME QIRA
ID: Billion633
Dyqan me qira ne Rrugen Fortuzi,me nje siperfaqe 28m2 me fasate xhami gjithashtu eshte me vizibilitet dhe mundesi te larte reklamimi. Dyqani ndodhet ne katin 0 dhe eshte i pershtatshem per zhvillimin e aktiviteteve te ndryshme biznesi vecanerisht si farmaci , furre buke,zyre noterie,arkitekture.Disponojne dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni! 0692033500
https://billionrealty.al/property/2070/tek-rruga-fortuzi-dyqan-me-qira-billion633.html

 • Address Rruga Fortuzi, Njësia Bashkiake Nr. 10, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 9 Rr. Fortuzi / Mine Peza

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate