TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion644

 • 600€
5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA ! ID: Billion644

5 Liqeni / Rr. Kosovareve, Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 600€

Details

 • Price: 600€
 • Size: 90 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 3
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E KOSOVAREVE, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA !
ID: Billion644
Jepet me qira apartamenti i ndodhur ne Rrugen e Kosovareve.Apartamenti organizohet nga 2 dhoma gjumi, nje sallon se bashku me kuzhinen e cila eshte e vecuar si aneks, 2 tualete dhe nje ballkon te madh. Ndodhet ne katin e 3 ne nje pallat te ri te mireadministruar dhe te mirmbajtur me ashensor.Apartamenti eshte i rikonstruktuar se fundmi dhe ka nje mobilim teper komod , eshte i pajisur me te gjitha elektroshtepiaket se bashku dhe me sherbimin e internetit . Zona ne te cilen ndodhet ofron te gjitha facilitetet pasi ka akses te shpejte tek liqeni artificial , komuna e parisit dhe sheshi wilson. Disponon dokumentacion te plote hipotekor. Cmimi eshte i diskutueshem .Per me shume informacione dhe nje vizite ne prone kontaktoni, 0692033500 !!
https://billionrealty.al/property/2100/tek-rruga-e-kosovareve-apartament-2-1-2-per-qira-billion644.html

 • Address Rruga e Kosovareve, Shushica, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 5 Liqeni / Rr. Kosovareve

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate