TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion809

 • 450€
7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
qera

TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA! ID: Billion809

7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • 450€

Details

 • Price: 450€
 • Size: 100 m²
 • Rooms: 3
 • Bathrooms: 2
 • Type: Apartament
 • Status: qera
 • Kati: 6
 • Mob / Tel: +355692033500

Description

TEK RRUGA E KAVAJES, APARTAMENT 2+1+2 PER QIRA!
ID: Billion809
Tek Rruga e Kavajes , apartament 2+1+2 per qira! Ndodhet ne fillim te Rruges se Kavajes shume prane Qendres ne nje zone qe ofron te gjitha sherbimet e nevojshme. Apartamenti ka nje siperfaqe 100 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon dhe kuzhine te perbashket, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar me nje mobilim bashkekohore. Per me shume informacion dhe per ta vizituar pronen kontaktoni ne 0692033500.
https://billionrealty.al/property/2685/tek-rruga-e-kavajes-apartament-2-1-2-per-qira-billion809.html

 • Address Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipally, Tirana County, Central Albania, 1001-1028, Albania
 • City Tirane
 • Area 7 Rr. e Kavajes / 21 Dhjetori

Contact Information

View Listings
Billion Real Estate

Enquire About This Property

Compare listings

Compare
Billion Real Estate
 • Billion Real Estate